Projekt - ESF

Spoločnosť Siluma, spol. s r.o. začala realizovať projekt vďaka podpore Európskeho sociálneho fondu s názvom „Zvyšovanie adaptability pracovníkov spoločnosti Siluma, spol. s r.o.“ v rámci Operačného programu Zamestnanosť a sociálna inklúzia.

Cieľom projektu je zvýšenie adaptability ľudských zdrojov na trhu práce zvýšením všeobecného rozsahu vedomostí z rôznych oblastí všeobecným vzdelávaním pre potreby rozšírenia znalostí a zručností zamestnancov spoločnosti Siluma, spol. s r.o. za účelom ich ďalšieho uplatnenia na trhu práce. Základným cieľom projektu je zvýšenie kvalifikácie ľudských zdrojov v snahe zvýšiť predpoklady udržania si pracovného miesta, resp. zvýšiť potenciál pre uplatnenie sa na trhu práce i v iných oblastiach a činnostiach. Miestom realizácie projektu je Veľký Slavkov a projekt bude realizovaný v období od 01. 07. 2010 do 30. 06. 2011. Výška poskytnutého nenávratného finančného príspevku predstavuje 99 105,00 EUR. Počas trvania projektu budú vzdelávaní zamestnanci spoločnosti Siluma, spol. s r.o.

Kontakt:

Siluma, spol. s r.o.
Veľký Slavkov 295
059 91 Veľký Slavkov

e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
tel.: Bc. Pacigová 0948 77 11 66

„Priestor na vašu príležitosť."

siaesf zasi